ورود
بستن

دعوت به همکاری

خبرها

شرکت مهندسین مشاور مهاب بارش به یک کارشناس برق چهت همکاری پروژه های جاری خود نیازمند است . متقاضیان می توانند در خواست همکاری و رزومه تکمیل شده خود را به آدرس ایمیل شرکت ارسال و یا با شماره تلفن های دفتر شرکت تماس حاصل فرمایند.

اخذ گواهینامه صلاحیت در تخصص تاسیسات آب و فاضلاب

خبرها

با عنایت پرودگار و تلاش همکاران محترم، شرکت مهندسین مشاور مهاب بارش مفتخر به اخذ گواهینامه صلاحیت در تخصص تاسیسات آب و فاضلاب نیز گردید .ضمن عرض تبریک به همه همکاران محترم،امیدواریم این تخصص نیز منشأ خدمات همکاران این مشاور را در خدمت به میهن عزیز اسلامی مان فراهم نماید. باشد که گام مهمی در جهت تحقق شعار راهبردی شرکت نیز فراهم گردد:

با شما در سازندگی ایران عزیز اسلامی مان همراه و همگام هستیم.

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با آخرین یافته های آبیاری با تاکید بر نظارت بر بهره برداری

خبرها

دوره آموزشی آشنایی با آخرین یافته های آبیاری با تاکید بر نظارت بر بهره برداری در روز چهارشنبه 1395/04/02 به همت مدیریت محترم آب و خاک و امور فنی ومهندسی و رئیس محترم مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان و شرکت مهندسین مشاور مهاب بارش در محل سالن زیتون سازمان جهاد کشاورزی استان با حضور زئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی و معاونین و مدیران و کارشناسان آب و خاک و کارشناسان پهنه سازمان بر گزار شد.

 

 

تمدیدگواهینامه و اخذ صلاحیت تخصص کشاورزی و منابع طبیعی

---

در آعازین روزهای سال 1395 شرکت مهندسین مشاور مهاب بارش به یاری پروردگار و تلاش مجموعه مدیریت و همکاران پرتلاش موفق به اخذ صلاحیت در گروه کشاورزی و تخصص کشاورزی و منابع طبیعی و آبخیزداری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشورنیزگردید. ضمن تبریک به همه همکاران محترم ،امیدوارم این تخصص نیز موجبات ایجاد زمینه ای دیگر در جهت خدمت به ایران عزیز اسلامی مان فراهم نماید.

بازدید جناب آقای دکتر جعفری رئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی استان و فرماندار محترم ابهر و هیئت همراه از عملیات اجرایی پروژه شبکه آبیاری موضعی باغات فنوش آباد شهرستان ابهر

خبرها

جناب آقای دکتر جعفری رئیس محترم سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان و حاج آقا ایمانی فرماندار محترم شهرستان ابهر و هیئت همراه روز دوشنبه مورخ 1395/1/23 از روند اجرایی پروژه شبکه آبیاری موضعی باغات روستای فنوش آباد شهرستان ابهر یازدید نمودند.

 

تبریک سال نو

خبرها

نوروزتان خجسته باد

شرکت مهندسین مشاور مهاب بارش تبریکات صمیمانه خود را به مناسبت آغاز سال دولت وملت،همدلی و همزبانی به حضور تمامی تلاشگران خستگی ناپذیرعرصه سازندگی معروض داشته، صحت و سلامتی،سرافرازی و سربلندی همگان را در راه سازندگی کشور عزیزمان و عظمت و سرافرازی ایران عزیز در سال جدید از خداوند متعال خواهانیم.